Joga- kurs początkujący

Zapraszamy na zimową edycję kursu dla początkujących od 4 do 20 grudnia i po przerwie świątecznej od 8 do 12 stycznia. Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki, środy i piątki o g.19.00 do g.20.15

Kurs początkujący to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z jogą. Podczas 11 zajęć  (niemal 13 godzin) każda pozycja zostanie dokładnie omówiona i zaprezentowana. Nauczymy Was dziesiątek asan i podstaw pranayamy (praktyki oddechowej). To wystarczająca baza dla rozpoczęcia praktyki własnej lub przejścia na wyższy poziom zajęć- do grupy początkującej, bądź początkującej +.


Zapisy na kurs początkujący drogą mailową (marianna@manomani.pl), telefonicznie  (tel. 607 608 639) lub osobiście w recepcji szkoły. Uwaga – ilość miejsc ograniczona!

Cena : 345 pln. 11 zajęć po 1,15 godz. Dane do płatności na stronie kontaktu.

Zaliczka: 100 pln – zaliczka jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie.

Uwaga! Użytkownicy kart multisport i medicoversport dopłacają 110 pln oraz są zobowiązani do 11-krotnej obecności na zajęciach w trakcie dwóch miesięcy trwania kursu. W razie nieobecności, zajęcia można „odrobić” na innej grupie.

Ciąża jest przeciwwskazaniem do odbycia kursu. O innych poważnych kwestiach zdrowotnych należy poinformować zapisując się na kurs.


Kurs poprowadzi: Małgorzata Skórska– nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu level I