joga- kurs początkujący

Uwaga! Już zbieramy zapisy na noworczną edycję kursu dla początkujących od 9 stycznia do 1 marca Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki i środy o g.19.45 do g.21.00

Kurs początkujący to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z jogą. Podczas 16 zajęć  (ponad 18 godzin) każda pozycja zostanie dokładnie omówiona i zaprezentowana. Nauczymy Was około 50-ciu asan i podstaw pranayamy (praktyki oddechowej). To wystarczająca baza dla rozpoczęcia praktyki własnej lub przejścia na wyższy poziom zajęć- do grupy początkującej, bądź początkującej +.


Zapisy na kurs początkujący drogą mailową (marianna@manomani.pl), telefonicznie  (tel. 607 608 639) lub osobiście w recepcji szkoły. Uwaga – ilość miejsc ograniczona!

Cena : 460 pln. 16 zajęć po 1,15 godz. Dane do płatności na stronie kontaktu.

Zaliczka: 150 pln – zaliczka jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie.

Uwaga! Użytkownicy kart multisport i medicoversport dopłacają 160 pln oraz są zobowiązani do 16-krotnej obecności na zajęciach w trakcie dwóch miesięcy trwania kursu. W razie nieobecności, zajęcia można „odrobić” na innej grupie.

Ciąża jest przeciwwskazaniem do odbycia kursu. O innych poważnych kwestiach zdrowotnych należy poinformować zapisując się na kurs.


Kurs poprowadzi: Anna Michalik