Wrocław. Joga i Pilates Manomani
certyfikat-iyengara
Natalia RybskaPraktykuje jogę od 2013 roku, pod okiem Kasi Streit i Marianny Gutterwil, a także jako uczestniczka warsztatów.  Od stycznia 2016 prowadzę zajęcia grupy początkującej w Manomani. Od jesieni 2016 roku uczestniczka kursu nauczycielskiego na stopień Introductory II. Jako czynna zawodowo fizjoterapeutka od lat interesuję się ludzkim ciałem i pracą nad nim.
 Joga, podobnie jak fizjoterapia najpierw bada i obnaża słabe strony ludzkiego ciała, a następnie  wnikliwym i cierpliwym pokazuje drogę i daje narzędzia do pracy z nimi.
Na jogę trafiłam przypadkiem, ale nie przypadkiem zostałam. Ucząc się od wspaniałych nauczycieli pokochałam jogę, a dzięki jodze także siebie.  Dlatego pozostałam wierna i jodze i Manomani. Zmaganie się z samym sobą na macie pozwala poznać lepiej swoje słabe strony, ale także celebrować te mocne.  To podróż, która nie zawsze jest łatwa, ale zawsze się opłaca i nigdy nie ma finału, a więc nie można ani wygrać ani przegrać. Dlatego każda minuta praktyki ma sens i wzbogaca ciało, umysł i serce.
Od kiedy mam przyjemność także sama uczyć, widzę, że joga może być dobra dla każdego i każdy z nas może z niej czerpać to, co w codziennym życiu dodaje nam sił. Zarówno fizycznych jak i duchowych.
MARIA GUTTERWIL - 0 607 608 639
undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
Cms by
Zapraszamy na zajęcia joga we Wrocławiu