Warsztat jogi z Ewą Wardzałą

Już zapraszamy na warsztat wiosenny Ewy Wardzały- jednej z najbardziej uznanych i lubianych polskich nauczycielek jogi stopnia Senior Intermediate I , indianistki i sanskrytologa.

„Zewnętrzne wyrównanie/wewnętrzna precyzja czyli o równowadze między ruchem na zewnątrz i do wewnątrz”

Alignment to odpowiednie ustawienie ciała, takie, w którym zachowujemy linie i płaszczyzny. A więc wyrównanie względem zewnętrznych odnośników: krawędzi maty, ściany, podłogi itp. Kiedy więc ustawiamy ciało w osi i w linii, bierzemy pod uwagę zewnętrzne czynniki, orientujemy się względem tego, co na zewnątrz by ustawić to, co wewnątrz. To uczy nas odpowiedniego poczucia wewnątrz, pewnej wrażliwości i poczucia kierunku działania. Orientuje naszą praktykę. Zmieniając zewnętrzne warunki zmieniamy to wewnętrzne poczucie. Kierunek naszego działania i nasza uwaga są jasne i kierują się od zewnątrz na zewnątrz, od peryferii do centrum. Z czasem praktyki te kierunki działania i ustawienie ciała względem zewnętrznych warunków stają się dla nas jasne. Jednak, żeby proces jogiczny był w równowadze, potrzebny jest też kierunek odwrotny. Iyengar nieraz mówił o ruchu dośrodkowym i odśrodkowym. Co to oznacza w praktyce? Przekonamy się na warsztacie.

Sobota, 29.05.2021

g.10.00-13.00 sesja asan i pranayamy

g.16.00-18.00 sesja asan i pranayamy

Niedziela, 30.05.2021

g.10.00- 13.00 sesja asan i pranayamy

cena: 340 pln.

Zaliczka (płatna na konto) : 100 pln płatna do 14 maja.

Prosimy wpłacać tylko kwotę zaliczki. Zaliczka w 50 % zwrotna do 2 tygodni od terminu warsztatu, poniżej 2 tygodni tygodnia bezzwrotna.